Logo Gminy Grębocice

Toy-toy stoi, parking jest w trakcie budowy

Ocena 0/5

W związku z rozbudową terenu inwestycyjnego w Obiszowie oraz jego popularnością w regionie gmina rozpoczęła budowę parkingu samochodowego, tak by przyjeżdżający  nie jeździli po całym terenie tylko korzystali z wyznaczonego do tego celu miejsca. Dla poprawy komfortu obok budowanego parkingu gmina postawiła toy-toy, który na bieżąco będzie opróżniany.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności