Logo Gminy Grębocice

Trwa budowa nowej remizy OSP w Kwielicach

Ocena 0/5

Budowa_OSP_Kwielice2  Na placu budowy w Kwielicach trwają intensywne prace przygotowawcze pod budowę nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Po podpisaniu umowy z wykonawcą w połowie kwietnia rozpoczęto działania związane z przygotowaniem terenu pod wykonanie płyty fundamentowej.

Inwestycja obejmuje nie tylko budowę nowoczesnego obiektu strażackiego, ale również zagospodarowanie przyległego terenu, co przyczyni się do poprawy funkcjonalności oraz estetyki otoczenia.

Całkowita wartość inwestycji wynosi blisko 5 milionów złotych, a jej realizacja zaplanowana jest na 14 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Budowa nowej remizy to nie tylko znaczące wsparcie dla lokalnych druhów, ale także ważny krok w kierunku podniesienia poziomu bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

O postępach prac będziemy informować na bieżąco.

Budowa_OSP_Kwielice6

Budowa_OSP_Kwielice9 

Budowa_OSP_Kwielice4  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności