Logo Gminy Grębocice

Trwa montaż progów zwalniających

Ocena 0/5

W miejscowości Kwielice montowane są progi zwalniające. Będą one jednocześnie pełniły funkcję bezpiecznych przejść dla pieszych. Chodniki przylegające do progów zwalniających zostały dostosowane do ich wysokości. Progi montowane są na wniosek mieszkańców Kwielic, którzy w tej sprawie napisali petycję do gminy. Temat progów zwalniających poruszany był również na zebraniu sołeckim w tej miejscowości. Progi montowane są na ulicy, na której znajduje się sklep oraz siłownia zewnętrzna.

Galeria zdjęć

IMG_1169 IMG_1170 IMG_1171 IMG_1173 IMG_1174
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności