Logo Gminy Grębocice

Uczeń ze SP w Rzeczycy zajął IV miejsce w Polsce

Ocena 0/5

W marcu odbyły się elminacje konkursu, którego organizatorem było Stowarzyszenie Interinfo Polska. Konkurs polegał na bezwzrokowym pisaniu tekstu na klawiaturze komputerowej. Wojciech Ławniczak uczeń klasy VIII a ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy, osiągnął bardzo wysoki wynik w eliminacjach i został zaproszony do „IX Finału Mistrzostw Polski w Pracy z Tekstem na Komputerze”. Podczas mistrzostw, które odbyły się 15 kwietnia w Tychach, spotkali się finaliści z całej Polski. Zadaniem konkursowym było przepisanie tekstu z monitora oraz przepisanie tekstu drukowanego. Decydowała ilość wyrazów napisanych bezbłędnie. Po ciężkich zmaganiach, Wojciech uzyskał 4. najlepszy wynik w Polsce! Serdecznie gratulujemy Wojciechowi i życzymy dalszych sukcesów!

IMG-20230417-WA0003 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności