Logo Gminy Grębocice

Uczniowie wyjechali na Zielonę Szkołę

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym uczniowie Szkoły Podstawowej w Grębocicach oraz Szkoły Podstawowej w Rzeczycy wyjechali na Zieloną Szkołę nad polskie morze. Łącznie wyjechało 201 dzieci z klas III-VII.
Uczniowie ze Szkoły w Grębocicach najbliższe 10 dni spędzą w Ośrodku Wypoczynkowym DIUNA w Jastrzębiej Górze.  Program edukacyjno-kulturalny jest bardzo bogaty. Uczniowie odwiedzą Fokarium czy Muzeum Rybołówstwa. Zwiedzą Półwysep Helski, Gdańsk i Gdynię. Natomiast uczniowie ze Szkoły w Rzeczycy będą przebywać w Ośrodku Wypoczynkowym DIUNA w Darłówku. Również tutaj program edukacyjno-kulturalny jest atrakcyjny. Dzieci odbędą rejs tramwajem wodnym oraz odwiedzą Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie czy Muzeum Wsi Pomorskiej. Wszyscy uczestnicy mają również zagwarantowaną opiekę medyczną i ubezpieczenie. 

Na realizację wyjazdu "Zielonej Szkoły" dla dzieci ze szkół podstawowych w Gminie Grębocice zostały pozyskane środki finansowe z Fundacji KGHM Polska Miedź.

Wszystkim dzieciom życzymy przede wszystkim wypoczynku, dobrej zabawy i słonecznej pogody.

fundacja_kghm_polskamiedz_rgb-13 

Galeria zdjęć

IMG_20230517_074556 IMG_20230517_074853 IMG_20230517_075104 IMG_20230517_075132 IMG_20230517_075753 IMG_20230517_080132 IMG_20230517_080215 IMG-20230517-WA0001 IMG-20230517-WA0003 IMG-20230517-WA0004 IMG-20230517-WA0005 IMG-20230517-WA0006 IMG-20230517-WA0007 IMG-20230517-WA0008
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności