Logo Gminy Grębocice

Umowa na Legnicką podpisana

Ocena 0/5

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami informujemy, że podpisana została umowa na realizację zadania pn.: "Rozbudowa ul. Legnickiej w m. Grębocice wraz z budową oświetlenia drogowego, kanalizacji deszczowej i kanału technologicznego".

Realizatorem inwestycji jest firma PBD Sp. z o.o.  z Głogowa. 14 marca umowa na to zadanie podpisana została przez Prezesa PBD Piotr Pietruszko, Wójta Gminy Grębocice Romana Jabłońskiego i Skarbnika Gminy Beatę Dzumyk.

- W ramach powyższego zadania wykonany zostanie również remont kanalizacji sanitarnej od remizy do skrzyżowania ul. Legnickiej, Długiej i Pocztowej – informuje Iwona Ślufarska inspektor ds. budownictwa.
Wartość całości inwestycji to 5 713 957,86 zł brutto z czego 4 156 077,60 gmina otrzymała z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2024 r. 

Galeria zdjęć

20240314_100010 20240314_100628 IMG_5204
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności