Logo Gminy Grębocice

Uroczyste obchody 234. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Grębocicach

Ocena 0/5

DSC00399 3 maja w Grębocicach odbyły się podniosłe obchody 234. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Władze samorządowe oraz liczne delegacje złożyły wieńce pod Pomnikiem „Zasłużonym w Walce o Niepodległość Ojczyzny”, oddając hołd bohaterom narodowym.

Następnie barwny korowód – w którym udział wzięli strażacy, orkiestra dęta, poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście – przeszedł ulicami Grębocic do kościoła św. Marcina, gdzie odprawiono uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny. Obchody były wyrazem pamięci, patriotyzmu i wspólnotowego świętowania jednej z najważniejszych dat w polskiej historii. 

Galeria zdjęć

DSC00392 DSC00394 DSC00395 DSC00396 DSC00397 DSC00399 DSC00401 DSC00403 DSC00405 DSC00407 DSC00412 DSC00414 DSC00416 DSC00420 DSC00422 DSC00425 DSC00429 DSC00430 DSC00431 DSC00434 DSC00436 DSC00437 DSC00439 DSC00441 DSC00443 DSC00445 DSC00446 DSC00447 DSC00448 DSC00449 DSC00450 DSC00451 DSC00453 DSC00454 DSC00455 DSC00456 DSC00457 DSC00458 DSC00460 DSC00461 DSC00464 DSC00466 DSC00467 DSC00468 DSC00469 DSC00472 DSC00474 DSC00475 DSC00477 DSC00480 DSC00481 DSC00482 DSC00483 DSC00486 DSC00489 DSC00490 DSC00493 DSC00495 DSC00499 DSC00500 DSC00505 DSC00507 DSC00510 DSC00512 DSC00515 DSC00519 DSC00521 DSC00527 DSC00535 DSC00537 DSC00541 DSC00545
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności