Logo Gminy Grębocice

Uroczystość wręczenia listów pochwalnych i gratulacyjnych

Ocena 0/5

6 kwietnia 2022 r. w auli Szkoły Podstawowej w Grębocicach odbyła się uroczystość podsumowująca I półrocze. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie, którzy na koniec I półrocza otrzymali średnią ocen 4,75 i większą. Na ręce ich Rodziców, Dyrektor Szkoły złożył listy gratulacyjne. Na uroczystości obecni byli również pan Roman Jabłoński – Wójt Gminy Grębocice oraz jego zastępca – pan Michał Pelczar. Wydarzenie okraszone zostało wokalnymi popisami uczennic, które brały udział w tegorocznych zmaganiach w Festiwalu Piosenki Polskiej “Gdzie Ci artyści szaleni”. Gratulujemy nagrodzonym uczniom oraz ich Rodzicom.

Galeria zdjęć

DSC_0214-Kopiowanie DSC_0225-Kopiowanie DSC_0232-Kopiowanie DSC_0241-Kopiowanie DSC_0248-Kopiowanie DSC_0254-Kopiowanie DSC_0258-Kopiowanie DSC_0268-Kopiowanie DSC_0273-Kopiowanie DSC_0280-Kopiowanie DSC_0290-Kopiowanie DSC_0299-Kopiowanie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności