Logo Gminy Grębocice

V spotkanie w ramach przedsięwzięcia „Środy z KSeF”

Ocena 0/5

KSeF_V_Modul 

 


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Polkowicach zaprasza na V spotkanie w ramach przedsięwzięcia „Środy z KSeF”. 

Spotkanie odbędzie się 19.11.2025 r. o godz. 10.00, w Starostwie Powiatowym w Polkowicach, ul. Św. Sebastiana 1.

Tematem V spotkania będzie „Nadawanie uprawnień oraz wystawianie faktur w KSeF przez JST i GV oraz rolników ryczałtowych”.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności