Logo Gminy Grębocice

W Obiszowie budowany jest magazyn

Ocena 0/5

  W miejscowości Obiszów trwa budowa budynku gospodarczo-magazynowego w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Obiszów – teren aktywności fizycznej wraz z budową budynku gospodarczo-magazynowego.” Budynek składać będzie się z jednego pomieszczenia gospodarczo-magazynowego skomunikowanego z przestrzenią zewnętrzną.  Powierzchnia zabudowy budynku wynosić będzie 241,50 m². Termin zakończenia inwestycji zgodnie z umową przewidziany jest na rok 2024. Wartość zadania to 795 978,26 zł brutto. Realizacja zadania dofinansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.   

 

Galeria zdjęć

obiszów polski ład
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności