Logo Gminy Grębocice

W Obiszowie ruszyły prace przy montażu nowych atrakcji rekreacyjnych

Ocena 0/5

obiszow_1-(1) FEDDS-kolor-poziom-(1) 

Z radością informujemy, że na terenie rekreacyjnym w Obiszowie rozpoczęły się prace montażowe związane z powstaniem nowych atrakcji dla mieszkańców i odwiedzających. Inwestycja znacząco podniesie walory wypoczynkowe i rekreacyjne tego popularnego miejsca.

 W ramach zadania powstaną m.in.:

3 zjeżdżalnie skarpowe,
3 tunele skarpowe,
urządzenie zabawowe „Kula”,
urządzenie zabawowe „Mrowisko”,
2 karuzele typu „chomik”,
2 wiaty rekreacyjne,
oraz wykonane zostaną niezbędne roboty ziemne.

Całkowita wartość projektu wynosi 582 760,49 zł, z czego 384 621,92 zł stanowi dofinansowanie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027 – Priorytet 6 „Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska”, Działanie 6.1 „Rozwój lokalny – strategie ZIT”.

Dzięki pozyskanym środkom już wkrótce mieszkańcy będą mogli korzystać z nowych urządzeń, które zapewnią bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń do zabawy, relaksu i integracji całych rodzin.

Inwestycja doskonale wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju lokalnego i promowania aktywnego stylu życia, realizowaną przez Gminę Grębocice.

 

obiszow_2-(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności