Logo Gminy Grębocice

W Rzeczycy budowany jest parking

Ocena 0/5

Wzdłuż betonowego płotu, przy Szkole Podstawowej w Rzeczycy budowany jest parking. Wykonawcą tej inwestycji jest PBD Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. z Głogowa, a którym Gmina Grębocice podpisała umowę. Na wykonanie tego zadania firma ma 4 miesiące.

Galeria zdjęć

DSC09358 (1280x855) DSC09359 (1280x855) DSC09360 (1280x855) DSC09361 (1280x855) DSC09362 (1280x855) DSC09363 (1280x855) DSC09365 (1280x855) DSC09367 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności