Logo Gminy Grębocice

W starym ośrodku zdrowia będzie GOPS i poradnia ginekologiczna

Ocena 0/5

Jeszcze w tym roku rozpoczną się prace związane z  inwestycją pn. Przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania parteru budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Zielonej 3 w Grębocicach. 3 listopada rozstrzygnięto przetarg. Kolejnym krokiem jest wybór najkorzystniejszej oferty i podpisanie umowy na wykonanie w/w zadania z wybranym oferentem. Przypominamy, że w przebudowanym budynku swoją siedzibę będzie miał Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, który aktualnie mieści się w Urzędzie Gminy. Będzie tam się również mieściła Poradnia Ginekologiczna. Na tę inwestycję Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 279 876  złotych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności