Logo Gminy Grębocice

Wójt nagrodził najlepszych uczniów

Ocena 0/5

Ostatni dzwonek zabrzmiał dziś w szkole Podstawowej w Grębocicach i Rzeczycy. Ten rok ze względu na pandemię był szczególnie trudny i prowadzony w większości zdalnie. Mimo przeciwności udało wspólnocie szkolnej dotrwać do wakacji. Nie zabrakło oczywiście nagród i wyróżnień dla najlepszych uczniów. Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński życzył wszystkim wspaniałych, spokojnych i bezpiecznych wakacji. Wyróżnił również uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen. Ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach nagrody otrzymali: Jaguszczak Nikola, Piwowar Milena, Ziółek Anna, Józefczak Zofia. Ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy nagrodzeni zostali: Pawlak Roksana, Toporyński Hubert, Bracichowicz Julia. Wyróżnieni uczniowie otrzymali bony do sklepu sportowego każdy w kwocie 300 złotych. Oprócz tego nagrodzeni uczniowie oraz pozostali wzorowi, którzy spełniają kryteria mogą składać wnioski o przyznanie stypendium edukacyjne wójta.

Galeria zdjęć

DSC00429 (1280x855) DSC00435 (1280x855) DSC00437 (1280x855) DSC00441 (1280x855) DSC00443 (1280x855) DSC00444 (1280x855) DSC00445 (1280x855) DSC00448 (1280x855) DSC00449 (1280x855) DSC00450 (1280x855) DSC00451 (1280x855) DSC00453 (1280x855) DSC00456 (1280x855) DSC00458 (1280x855) DSC00459 (1280x855) DSC00461 (1280x855) DSC00462 (1280x855) DSC00467 (1280x855) DSC00469 (1280x855) DSC00470 (1280x855) DSC00471 (1280x855) DSC00476 (1280x855) DSC00477 (1280x855) DSC00478 (1280x855) DSC00479 (1280x855) DSC00480 (1280x855) DSC00481 (1280x855) DSC00482 (1280x855) DSC00484 (1280x855) DSC00485 (1280x855) DSC00487 (1280x855) DSC00491 (1280x855) DSC00494 (1280x855) DSC00497 (1280x855) DSC00498 (1280x855) DSC00504 (1280x855) DSC00507 (1280x855) DSC00509 (1280x855) DSC00511 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności