Logo Gminy Grębocice

Wspaniała inicjatywa mieszkańców Wilczyna

Ocena 5/5
16 lipca br. w miejscowości Wilczyn należącej do terenu naszej gminy odbyło się spotkanie integracyjne mieszkańców wsi. Po wielu miesiącach obostrzeń związanych z pandemią w końcu możliwa była wspólna zabawa, na którą tak długo czekali mieszkańcy.
Było wspólne grillowanie, lody dla każdego, zabawy z dziećmi i dużo czasu na rozmowy oraz wesołe biesiadowanie. Ze spotkania bardzo ucieszyli się starsi mieszkańcy wsi, którzy w okresie pandemii rzadziej korzystają z możliwości wyjścia z domu i spotkań z innymi. Cieszyły się także dzieci - po niemal roku zdalnej nauki mogły spotkać się w większej grupie ze swoimi rówieśnikami i spędzić czas na wspólnych zabawach.
Na placu zabaw w Wilczynie w piątkowe popołudnie spotkało się w sumie 39 osób, w tym kilkanaścioro dzieci. Warto wspomnieć, iż w Wilczynie mieszka obecnie nieco ponad 70 osób, dlatego to naprawdę piękna inicjatywa. Co najważniejsze - pogoda i humory dopisały!
O ile sytuacja pozwoli, wszyscy już zadeklarowali chęć spotkania we wrześniu. Być może właśnie wtedy odbędzie się kolejna taka impreza - wspomina Radna Gminy Grębocice i mieszkanka Wilczyna Pani Anna Włodarczyk.

Gratulujemy pomysłowości mieszkańcom!

Galeria zdjęć

P1090450 (1280x1003) P1090453 (1280x525) P1090455 (1280x811) P1090457 (1280x852) P1090458 (1280x849) P1090460 (1280x808) P1090461 (1280x799) P1090463 (1280x760)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności