Logo Gminy Grębocice

Wspólnie zapalili lampki na gminnej choince

Ocena 0/5

Wspólne odpalenie lampek na gminnej choince w Grębocicach to już tradycja. W uroczystym odliczaniu uczestniczył święty Mikołaj, jego pomocnicy oraz mieszkańcy Gminy.

We wtorkowe popołudnie, w Mikołajki wszyscy zebrani przy Urzędzie Gminy w Grębocicach mogli wczuć się w świąteczny klimat, towarzyszyły temu piosenki oraz zabawy taneczne.

Nie zabrakło również prezentów i upominków. Paczki dla dzieci z Przedszkola Publicznego i jego oddziałów oraz Gminnego Żłobka w Grębocicach - rozdał Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński.

Galeria zdjęć

DSC08795 DSC08799 DSC08808 DSC08815 DSC08818 DSC08824 DSC08811 DSC08829 DSC08831 DSC08834 DSC08837 DSC08841 DSC08842 DSC08849 DSC08850 DSC08851 DSC08855 DSC08856 DSC08861 DSC08868 DSC08872 DSC08876 DSC08890 DSC08893 DSC08896 DSC08901
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności