Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Grębocicach informuje, że od dnia 25.03.2022 r. zostanie wznowiona dostawa wody na cmentarzu w: Grębocicach, Grodowcu, Kwielicach, Krzydłowicach i Szymocinie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!