Logo Gminy Grębocice

XII DOLNOŚLĄSKI KONGRES SAMORZĄDOWY

Ocena 0/5

582463807_1259177032914914_2589624256373832064_n

13 listopada we Wrocławiu odbył się XII Dolnośląski Kongres Samorządowy. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele administracji rządowej, służb mudnurowych, ekspertów, jak również liczne grono samorządowców, w tym Wójt Gminy Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński orz jego zastępca Michał Pelczar.

Tegoroczny kongres odbywał się pod hasłem „Bezpieczny Dolny Śląsk – Bezpieczna Polska”.

Podczas licznych paneli omawiano współczesne zagrożenia, problemy i wyzwania z jakimi mierzą się wspólnoty lokalne i regionalne, rozmawiano o potrzebie współpracy służb, edukacji mieszkańców i budowie odporności społeczeństwa.

581964014-1259177129581571-6916686334827851014-n3B2E598D-A37F-4BAD-24AC-E3B3D29E1313 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności