Logo Gminy Grębocice

Zadbaj o estetykę Flagi

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy Gminy Grębocice, 2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub na balkonie swojego mieszkania czy przed domem. Prosimy też pamiętać że Flaga powinna być zawsze czysta, nie powinna być postrzępiona, czy podziurawiona. Dlatego warto wcześniej sprawdzić jak wygląda flaga, którą Państwo posiadacie w swoich domach, by móc ją wyprać przed wywieszeniem.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności