Logo Gminy Grębocice

Zapraszamy na bezpłatne badania tarczycy

Ocena 0/5

Wójt Gminy Grębocice zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Grębocice do udziału w bezpłatnych badaniach lekarskich w ramach programu „Profilaktyka chorób tarczycy dla pełnoletnich mieszkańców gminy Grębocice” na rok 2024

Miejsce badania:  Przychodnia Lekarska „MCZ” S.A., ul. Zielona 3A, Grębocice.
 Rejestracja: od 4 listopada w godzinach pracy przychodni, osobiście lub telefonicznie pod numerem 76 83 15 020.

 Badania:
Laboratoryjne: 4 grudnia w godzinach 7:00-9:30
Konsultacja endokrynologiczna z USG tarczycy: 7 grudnia w godzinach 10:00-20:00

Ilość miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie z rejestracją! Zadbajcie o swoje zdrowie
 

Badania_tarczyca 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności