Logo Gminy Grębocice

Zapraszamy na Koncert Noworoczny do Kwielic

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy zapraszamy bardzo serdecznie na kolejną odsłonę koncertów świątecznych. Tym razem zagra dla Państwa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Kwielicach pod batutą kapelmistrza Marcina Lercha. Warto podkreślić, że orkiestra z OSP Kwielice to jedna z najbardziej rozpoznawalnych orkiestr dętych w naszym regionie. W tym roku oprócz orkiestry, zaśpiewa zespół śpiewaczy "Echo" z Kwielic. W imieniu gospodarza wydarzenia ks. Jacka Golombka oraz organizatora, którym jest Orkiestra OSP Kwielice serdecznie zapraszamy do Kwielic 14 stycznia.

FB_IMG_1705081687745 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności