Logo Gminy Grębocice

Zapraszamy na oficjalne przekazanie obwodnicy

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy Gminy Grębocice, miło jest nam poinformować, że w piątek, 2 czerwca o godzinie 11.00 nastąpi oficjalne przekazanie do użytkowania obwodnicy Grębocice – Kwielice. 

W związku z powyższym zapraszamy do  przejazdu rowerami w/w drogi. Start o godzinie 10.45 na (początku obwodnicy) w Kwielicach. 

Na wszystkich, którzy wezmą udział w  przejeździe trasy czekać będą upominki ufundowane przez Urząd Gminy Grębocice. 

Zapraszamy zatem 2 czerwca na oficjalne przekazanie drogi i honorowy przejazd trasy. Nie może Was tam zabraknąć. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności