Logo Gminy Grębocice

Zaśpiewali w Rokitnie

Ocena 0/5

Dwa zespoły z Gminy Grębocice zostały zaproszone do Rokitna na Diecezjalne Dożynki, które odbyły się 15 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Zespoły: „Jarzębina” z Rzeczycy oraz „Magia Folkloru” z Grębocic swoimi pięknymi występami artystycznymi umiliły czas wiernym z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Zespół "Jarzębina" nie tylko umilał czas wiernym ale zapewnił całą oprawę muzyczną mszy świętej .  Zaproszenie na taką uroczystość jest wielkim wyróżnieniem, więc tym bardziej cieszymy się, że zaproszone zostały zespoły z naszej gminy. 

Galeria zdjęć

113130_Lb2U_DSC_0433_98 113156_6saF_DSC_0175_98 113175_tdZF_DSC_0101_98 113175_UdRS_DSC_0094_98 113177_9L7H_DSC_0084_98 369590655_832359795365441_355700949137470252_n 369646578_832359635365457_7883696263956923935_n 369703979_832359678698786_5572336631545463813_n 369712895_832361802031907_1423826374531673116_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności