Logo Gminy Grębocice

Zawyją syreny

Ocena 0/5

W ramach ćwiczeń 20 maja w godz. 8.00-11.00 zostanie przeprowadzony trening systemu ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej o zagrożeniu uderzeniami z powietrza przy użyciu syren alarmowych  na terenie Gminy Grębocice w związku z ĆWICZENIEM RENEGADE-21 organizowanym przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych RP. Sygnały alarmowe zostaną użyte tylko w ramach ćwiczeń. Nie należy na nie w żaden sposób reagować.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności