Zerówka w Grębocicach kończy rok w wielkim stylu
To był dzień pełen uśmiechów, dumy i nieskrywanych wzruszeń. W Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach uroczyście zakończono rok szkolny w oddziałach zerowych. Najmłodsi uczniowie naszej gminy oficjalnie zamknęli ważny etap swojej edukacji i są już gotowi na kolejne, szkolne wyzwania.
Sala widowiskowa wypełniła się po brzegi rodzicami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi, którzy z zapartym tchem podziwiali występy małych artystów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem, odwagą i wdziękiem zaprezentowały bogaty program artystyczny. Nie zabrakło skocznych tańców, melodyjnych piosenek oraz pięknie wyrecytowanych wierszyków, w których zerówkowicze podsumowali miesiące nauki i wspólnej zabawy.
"Młodzi artyści zaprezentowali umiejętności zdobyte w ciągu całego roku szkolnego. Ich determinacja i sceniczna śmiałość zostały nagrodzone przez publiczność wyjątkowo gromkimi brawami!"
Czas podziękowań i zasłużonego odpoczynku
Uroczystość była doskonałą okazją do podsumowania minionego roku, który dla dzieci był czasem intensywnego rozwoju, nawiązywania pierwszych przyjaźni oraz odkrywania świata. Dyrekcja oraz wychowawcy skierowali do maluchów ciepłe słowa podziękowania za ich codzienny trud, pracowitość i uśmiech, który każdego dnia przynosiły do szkoły.
Na zakończenie wszystkim absolwentom oddziałów zerowych życzono niezapomnianych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego letniego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu w pierwszej klasie!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!