Logo Gminy Grębocice

ZGK ma nowego dyrektora

Ocena 0/5

Od wczoraj (01.10.2020 r.) Zakład Gospodarki Komunalnej w Grębocicach ma nowego dyrektora. Jest nim Mateusz Malczewski. Nowy dyrektor jest  absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego  we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej pracował jako hydrolog w  Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział we Wrocławiu oraz  zajmował się sprawami związanymi z ochroną środowiska w KGHM Polska  Miedź S.A. Oddział Zakład Hydrotechniczny w Rudnej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności