Strona główna
Galeria
4 grudnia nastąpiło uroczyste otwarcie przez Wójta Gminy Grębocice Pana Romana Jabłońskiego wystawy górniczej pt. „Górnik na dole-chleb na stole”
Poprzednia
Następna
4 grudnia nastąpiło uroczyste otwarcie przez Wójta Gminy Grębocice Pana Romana Jabłońskiego wystawy górniczej pt. „Górnik na dole-chleb na stole”
Powrót
Udostępnij
Poprzednia
Następna