Logo Gminy Grębocice

Nowy wniosek na Turnus leczniczo-rehabilitacyjny dla mieszkańców Gminy Grębocice w 2026

Ocena 0/5

turnus2026

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do składania wniosków na nadchodzący turnus leczniczo-rehabilitacyjny, który odbędzie się na przełomie września i października 2026 r.

Przed przystąpieniem do wypełniania dokumentów prosimy o obowiązkowe zapoznanie się z nowym regulaminem obowiązującym w 2026 roku.

Ważna informacja:

Załącznik nr 5 składają wyłącznie te osoby, które zostaną oficjalnie zakwalifikowane do udziału w turnusie. Nie należy dołączać go do wstępnego wniosku.

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy + załączniki.docx
Format: docx, 26.86 kB
regulamin turnus 2026.pdf
Format: pdf, 1.61 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności