Nowy wniosek na Turnus leczniczo-rehabilitacyjny dla mieszkańców Gminy Grębocice w 2026

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do składania wniosków na nadchodzący turnus leczniczo-rehabilitacyjny, który odbędzie się na przełomie września i października 2026 r.
Przed przystąpieniem do wypełniania dokumentów prosimy o obowiązkowe zapoznanie się z nowym regulaminem obowiązującym w 2026 roku.
Ważna informacja:
Załącznik nr 5 składają wyłącznie te osoby, które zostaną oficjalnie zakwalifikowane do udziału w turnusie. Nie należy dołączać go do wstępnego wniosku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!