Logo Gminy Grębocice

Za nami XXIII Rodzinny Rajd Rowerowy

Ocena 0/5

IMG_20260530_113319  

To była sobota pełna słońca, uśmiechu i sportowej pasji! Blisko 700 rowerzystów wyruszyło na trasę z Grębocic do Grodowca, tworząc niesamowity, błękitny korowód. Bez względu na to, którą z dwóch tras wybrali uczestnicy, cel był jeden: dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu!

Siłą naszego rajdu jest jego rodzinny charakter. Na start stawiły się całe pokolenia – od maluchów w fotelikach po seniorów. Cieszy nas ogromnie, że wszyscy pamiętali o bezpieczeństwie i dumnie prezentowali się w kaskach!  

– Rajd ma już 23-letnią tradycję. To czas dla rodzin, na który czekamy cały rok. To swoiste otwarcie sezonu aktywności i doskonała okazja do integracji oraz poznawania pięknych zakątków naszej gminy – mówił Michał Pelczar, Zastępca Wójta Gminy Grębocice.

Emocje nie skończyły się na trasie! Na metę w grębocickim parku wjechaliśmy wprost na radosny piknik. Największe napięcie towarzyszyło konkursowi z nagrodami – w ręce szczęśliwców trafiło aż 6 nowych rowerów oraz liczne gadżety rowerowe!   

Nowymi rowerami odjechali :

Agnieszka Skupińska- Likus

Ireneusz Szczepański

Kamil Mikołajczyk

Patrycja Sawicka

Wojciech Sytek

Szymon Wydrzyński

Dziękujemy, że byliście z nami! To Wasza energia sprawia, że XXIII edycja była tak wyjątkowa. Do zobaczenia na szlaku!  

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności