Bezpłatne warsztaty o nadwadze i otyłości u dzieci i dorosłych już 23 czerwca w Grębocicach

Zdrowie naszych dzieci zaczyna się od codziennych wyborów. Dlatego zapraszamy mieszkańców Gminy Grębocice na wyjątkowe spotkanie poświęcone profilaktyce nadwagi i otyłości.
Już jutro – 23 czerwca 2026 r. (wtorek)
Godz. 17:00
Szkoła Podstawowa w Grębocicach
Wstęp wolny!
- Podczas warsztatów porozmawiamy m.in. o:
zdrowym odżywianiu dzieci i dorosłych,
budowaniu aktywnego stylu życia,
roli rodziny w kształtowaniu dobrych nawyków,
wspieraniu dzieci bez presji i oceniania.
Uczestnicy dowiedzą się, jak w praktyczny sposób wprowadzać zdrowe zmiany w codziennym życiu, komponować posiłki dla całej rodziny oraz wspierać dzieci w budowaniu pewności siebie.
Warsztaty poprowadzi specjalista – trener i dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, który podzieli się wiedzą, odpowie na pytania i pomoże znaleźć rozwiązania dopasowane do potrzeb rodzin.
Nawet niewielkie zmiany mogą przynieść wielkie efekty!
Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych dzieci i całych rodzin.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!