Nowe władze Gminnego Związku OSP RP w Grębocicach wybrane!
19 czerwca odbył się Zjazd Gminny Związku OSP RP w Grębocicach, podczas którego podsumowano minioną kadencję (2021–2026) oraz wyznaczono kierunki rozwoju na lata 2026–2031.
Wydarzenie zgromadziło delegatów, druhów oraz zaproszonych gości.
W zjeździe wzięli udział:
Wójt Gminy Grębocice pan Roman Jabłoński,
Zastępca Wójta pan Michał Pelczar,
Przewodniczący Rady Gminy pan Marek Pakiet,
Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Polkowicach druh Krystian Malinowski.
Ważnym punktem obrad było przedstawienie sprawozdań z dotychczasowej działalności.
Delegaci, doceniając ogromne zaangażowanie i pracę dotychczasowych władz, jednogłośnie udzielili Zarządowi absolutorium.
W wyniku przeprowadzonych wyborów, funkcje w nowym Zarządzie Gminnym objęli:
Prezes Zarządu Gminnego – Daniel Czajkowski
Wiceprezes Zarządu – Miłosław Prus
Komendant Gminny OSP – Mieczysław Żentel
Nowo wybranym władzom składamy serdeczne gratulacje! Życzymy wielu sukcesów, wytrwałości oraz owocnej współpracy w realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.
Piątkowy zjazd był także doskonałą okazją, by podziękować wszystkim strażakom ochotnikom za ich codzienną, bezinteresowną służbę.
Wasza gotowość do niesienia pomocy od lat stanowi fundament bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Dziękujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!