„Złota Jesień” z Grębocic podsumowała rok i wybrała nowe władze
Za członkami Klubu Seniora „Złota Jesień” w Grębocicach niezwykle pracowity i owocny rok! Seniorzy spotkali się na zebraniu sprawozdawczym, aby podsumować minione miesiące, rozliczyć dotychczasowe działania oraz nakreślić plany na najbliższą przyszłość. Obecnie klub zrzesza aż 102 aktywnych seniorów, którzy bezustannie udowadniają, że jesień życia może być barwna, aktywna i pełna pasji! Ich codzienna działalność jest prężnie wspierana przez Gminę Grębocice oraz Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach.
Wyjątkowi goście i podziękowania
Wśród zaproszonych gości obecny był Wójt Gminy, Roman Jabłoński, który złożył serdeczne podziękowania wszystkim członkom klubu. Docenił ich ogromne zaangażowanie, dotychczasową pracę oraz nieoceniony wkład w bogate życie kulturalne naszej gminy.
Nowe rozdanie: Zarząd na lata 2026–2031!
Ważnym punktem spotkania były wybory nowej reprezentacji klubu.
Znamy już skład, który będzie kierował działaniami „Złotej Jesieni” przez najbliższe 5 lat:
Zarząd Klubu:
Prezes: Daniel Czajkowski
Wiceprezes: Bogdan Miąsik
Skarbnik: Irena Przybylska
Członkowie Zarządu: Ewa Gola, Zdzisława Brukało, Czesława Piotrkowicz
Komisja Rewizyjna:
Irena Miąsik
Janina Drzazga
Jadwiga Dosiak
Nowo wybranym władzom oraz wszystkim członkom Klubu Seniora serdecznie gratulujemy!
Życzymy niesłabnącego zdrowia, nieskończonych pokładów energii oraz samych sukcesów w realizacji kolejnych wspaniałych inicjatyw!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!