Logo Gminy Grębocice

Inwestycje drogowe w Obiszowie: Nowy odcinek drogi już odebrany

Ocena 0/5

4-(12) 

W środę, 3 czerwca, odbył się oficjalny odbiór nowo utwardzonej drogi zlokalizowanej na działce nr 121 w Obiszowie. Odcinek o długości ponad 250 metrów zyskał solidną nawierzchnię z kruszywa. W odbiorze technicznym, obok przedstawicieli wykonawcy, uczestniczył Zastępca Wójta Gminy Grębocice, Michał Pelczar.

Zastosowane utwardzenie kruszywem to rozwiązanie tymczasowe, które ma zapewnić komfortowy dojazd na czas trwających w tej okolicy budów domów jednorodzinnych. Przeprowadzone prace stanowią jednocześnie podbudowę i przygotowanie tego odcinka pod docelowe położenie nawierzchni asfaltowej w przyszłości.

Inwestycja w Obiszowie wpisuje się w szeroko zakrojony plan rozbudowy lokalnej infrastruktury. Jak podkreśla zastępca wójta, Michał Pelczar, Gmina Grębocice kładzie ogromny nacisk na poprawę komfortu życia mieszkańców, przeznaczając na rozwój i modernizację sieci dróg gminnych ponad 20 milionów złotych rocznie.

1-(19) 

2-(18) 

3-(13) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności