Inwestycje drogowe w Obiszowie: Nowy odcinek drogi już odebrany
W środę, 3 czerwca, odbył się oficjalny odbiór nowo utwardzonej drogi zlokalizowanej na działce nr 121 w Obiszowie. Odcinek o długości ponad 250 metrów zyskał solidną nawierzchnię z kruszywa. W odbiorze technicznym, obok przedstawicieli wykonawcy, uczestniczył Zastępca Wójta Gminy Grębocice, Michał Pelczar.
Zastosowane utwardzenie kruszywem to rozwiązanie tymczasowe, które ma zapewnić komfortowy dojazd na czas trwających w tej okolicy budów domów jednorodzinnych. Przeprowadzone prace stanowią jednocześnie podbudowę i przygotowanie tego odcinka pod docelowe położenie nawierzchni asfaltowej w przyszłości.
Inwestycja w Obiszowie wpisuje się w szeroko zakrojony plan rozbudowy lokalnej infrastruktury. Jak podkreśla zastępca wójta, Michał Pelczar, Gmina Grębocice kładzie ogromny nacisk na poprawę komfortu życia mieszkańców, przeznaczając na rozwój i modernizację sieci dróg gminnych ponad 20 milionów złotych rocznie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!