Wyjątkowe zakończenie roku akademickiego UTW w Grębocicach
Za nami niesamowite popołudnie pełne wzruszeń, uśmiechu i prawdziwego pokazu talentów! Dzisiaj (3 czerwca) sala widowiskowa CKiS w Grębocicach wypełniła się po brzegi, a to wszystko z okazji uroczystego zakończenia roku akademickiego 2025/2026 Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Nasi studenci po raz kolejny udowodnili, że wiek to tylko cyfra, a pasja i chęć rozwoju nie mają granic!
Program artystyczny po prostu zachwycił publiczność:
Sekcja teatralna porwała wszystkich genialnym spektaklem "Sen nocy letniej".
Sekcje wokalna oraz taneczna rozgrzały atmosferę do czerwoności swoimi występami!
Gratulacje, podziękowania i wyjątkowe wyróżnienie
W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński, jeden z pomysłodawców powstania UTW w naszej gminie, który skierował do studentów niezwykle ciepłe słowa:
"PESEL to tylko liczba w Waszym przypadku. Jesteście pełni zapału i chęci do działania. Życzę, aby Wam tej energii nigdy nie zabrakło. Gratuluję i dziękuję każdemu z osobna, którzy przyczyniają się do działania tego uniwersytetu. Wszystkim życzę, aby nadal czerpali z tego wiele przyjemności."
Podczas wydarzenia wręczono również wyjątkową nagrodę – Pani Lucyna Sieniawska otrzymała specjalne wyróżnienie za wzorową obecność na zajęciach! Wielkie brawa za tak imponującą frekwencję i determinację!
Wszystkim studentom UTW Grębocice serdecznie gratulujemy ukończenia kolejnego roku pełnego wyzwań i życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji. Ładujcie baterie – czekamy na Was jesienią!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!