Przedszkolaki z Grębocic gotowe na bezpieczne wakacje
Policjanci z Posterunku Policji w Grębocicach odwiedzili Przedszkole Publiczne w Grębocicach, aby porozmawiać z najmłodszymi o zasadach bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się:
na plaży
nad wodą
w górach
podczas jazdy na rowerze i hulajnodze.
Funkcjonariusze przypomnieli o korzystaniu wyłącznie ze strzeżonych kąpielisk, słuchaniu poleceń ratowników, odpowiednim przygotowaniu do górskich wycieczek oraz o nowych przepisach dotyczących obowiązkowego noszenia kasków przez osoby do 16. roku życia.
Najmłodsi aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, chętnie odpowiadali na pytania i pokazali, że zasady bezpieczeństwa nie są im obce.
Życzymy wszystkim dzieciom słonecznych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!